Blej kos dhe grabuje

Blihet nga: agim 04 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
blej kose dhe grabuje per ferguson
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim