Kerkoi shtepi Truall ose Banese

Blihet nga: Nuard 26 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kerkoi Shtepi Truall ose Banese
Mundesit Qmimi i Volitshem Dhe prone pa Probleme.
Ju qe jeni te interesuar per Shiteje ju lutemi me kontaktoni ne Viber whatsup.
Lokacioni Qender Arberi ose rruga per zllakuqan
N.B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim