BLEJ SANE, KASHTE

Blihet nga: Agron 28 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Blej ushqim per kafsh: san dhe kasht me shumic, te interesuarit le te lajmrohen ne nr 044677666.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim