Agent

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: DTS Costumer Line 09 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Te njoh gjuhen gjermane mire ta respektoj punen dhe rregullat e punes
Per diqka me shume na kontaktoni ne nr/ 044 558 985 / 049 822 790
Gjendemi ne Lipjan Perball Kishes Rr. Skenderbeu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim