Ofrohet pune - Mesuese per shkollen 12 vjecare

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: International American Academy of Kosova 03 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
International American Academy of Kosova eshte nje shkolle 12 vjeçare bashkohore me nje standard te larte akademik. Dege e Miraj School me qender ne Nju Jork ne SHBA, qe tashme operon dhe ne shtetin e Kosoves. E licencuar nga MASHT dhe e bazuar me sistemin amerikan te edukimit, gjithashtu e pajisur me te gjitha mjetet dhe laboratoret modern per mesimdhenije.
Duke qenë një institucion arsimor prestigjioz dhe një shkollë që është vazhdimisht në rritje, shpall konkurs për vende të punës per vitin akademik 2015-2016:

1. Mësuese për shkollën fillore/mesim klasor (Klasa e 1 deri 5-te)
2. Mësuese për shkollën e mesme te ulet (Klasa e 6 deri 9-te)
3. Mësuese për shkollën e mesme te larte (Klasa e 10 deri 12-te)

Kërkesat themelore:
Minimumi të ketë Diplomë Universitare, e specializuar ne degen e lendes mesimore;
Preferohet me përvojë pune në fushën përkatëse;
Aftësi shume të mira komunikimi në anglisht të folur dhe të shkruar;
Aftësi të qarta komunikuese dhe të punojë me grupe në një mjedis me ritëm të shpejt zhvillimi;

MENYRA E APLIKIMIT:
Dërgoni Resume/CV-në tuaj dhe një letër të shkurtër motivuese në usa.academy.ks@gmail.com. Vetëm kandidatët e kualifikuar do të kontaktohen.

Data e fundit per aplikim deri me: 15 Gusht 2015.

Na vizitoni: Magjistralja Prishtine - Ferizaj Km 15-te Qellopek, Lipjan. KOSOVA

Website: iaakosova.com
facebook.com/AmericanAcademyKosova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim