Tenda Te baki

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Ali 23 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Të tjera
Japmim tenda karrika tavolina me qera per gjdo nevoj familjare .. ju ofroim edhe dj ne dasma fejesa synetti per ma shum 044-281-036 ose 045-264-870... Cmimi asht i volitshem 50 Euro dita 3 dit 150 ero vetum shatorri dhe karrikat vin me qet cmim 50 euro dita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim