blej ekran per quart qt 460

Blihet nga: besi 12 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Blej ekran per quart qt 460 me.qmim te arsyeshem ose shes kete telefon nese dikujt i duhet eshte ngjyre te bardhe dhe funksional por meekran te thyer qmimi 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim