blej qfardo telefona

Blihet nga: gentrit 16 Tet 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
blej qfardo telefona po ashtu nese jan telefonat e mire shtoj pare dhe boj ndrrim me 3 telefona te tjere samsung
per ndryshe mund te kontaktoni ne numrin 049274821
fb Gentrit M.Bytyqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim