Blej ksi gome me bandash mekan

Blihet nga: Behar 10 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim