Blej

Blihet nga: Arber 13 Nën 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Blej kesi lloj radio po me qen njesoj ose identike si ne foto radio quhet AURA per Seat Toledo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim