Makin per mbjelljen e misrit me ajer

Blihet nga: blerim rrustemi 27 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina lidhëse
jam i interesuar per te blere nje maqin per mbjelljen e misrit me ajer qe e ka qmimin e volitshem dhe maqina te jete r mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim