Vetura me dogan dhe pa dogan aksident

Blihet nga: Kushtrim 27 Dhj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Blej te gjitha llojet e veturav me dogan dhe pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim