Kerkoj pun

Blihet nga: xhevat 26 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Punoj pun ndertimtare krym keto pun
Ndertim te vrazhd suvatim tembrendshem dhe te jashtem izolime rrym ujin ( punojm deri ne qelsa bojm reegullimin e parqev dhe kubzav me hollsisht kontaktoni ne numr tel
Marr edhe kopenzim vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim