blej viqa

Blihet nga: Avni 17 Mar 05:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
blej viqa dhe baj ndrrim me dritare te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim