Goma per traktor 12.4.28 te perdorura

Blihet nga: xxxx 08 Pri 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per trakrot (fragusan)12.4.28 te perdorura por me qen te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim