Me duhet Klimatronik per Opel Corsa C

Blihet nga: Gezim Begaj 20 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Të tjera
Më duhet tastatura qe e aktivizon Klimen dhe fluturen qe fryn brenda ne veture, shihe foton.
Nese ka dikush te njejte me lajmero ne nr te tel. 044/401-918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim