Kërkoj Golf 4

Blihet nga: Fehmi 24 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Jam i interesuar për një golf 4 1.9 TDI i thjeshtë, te jete ne gjendje te rregullt dhe me një qmim të arsyeshëm.
Numrat kontaktues 044 302 428 & 049 666 459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim