Klarinet (G)

Blihet nga: azem 19 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
kerkoj me ble klarinet G prodhim turk ose boj nderrim me klarinet B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim