Kërkoj te blej Lop qumshtore-rac Semintallk. Del..

Blihet nga: xxxxx 10 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kërkoj me ble Lop Semintallk sebashku me viqa, Dele si dhe Dhi.

Ata të cilët kanë, let t'na njoftojnë për mesë telefonit, ose nepërmjetë emaillit të lartë cekurë.


Ju faleminderit për mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim