Kerkoj femer races llesi per ciftzim

Blihet nga: lleisi 22 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
te jet rac e njejt dhe e paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim