Blej furr per pjekjen e keksave biskotave

Blihet nga: Afrim 20 Pri 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Blej furr per pjekje te biskotave keksave me kapacitet mesatar mundesisht furra e madhe te jet cmimi deri 1300 euro e kisha ble
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim