Blej mixer per perzirje brumi

Blihet nga: Afrim 20 Pri 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Blej mikser per perzirije brumi deri 20 litra cmimi deri max 500 euro te jet ne gjendje te rregullt edhe i ri ose pak i perdorur . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim