IPTV-Kerkoj Abonim Mujor per Mag 250 me Cmim 5e

Blihet nga: enisi 14 Qer 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
kerkoj abonim per Mag 250 me qmim 5 ero muajin abonimi duhet jet pa ngrirje pa nderprerje te jet kvalitet pagesen e bej per dy muaj mund tju dergoj mbushje tel nga posta qovt vala apo ipko ose nese keni xhirollogari ne banken TEB dot jua bej pagesen per 2 muaj pres abonues serioz nese eshte kvalitet abonimi dot ju gjej dhe klient te tjer pres abonues serioze te interesuarit serioz mund te shkruajn ne viber ne numrin e shenuar apo te dergojn email ket adres erijoni_05@hotmail.com viber 0038649882616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim