Blej ekran per LG 42"

Blihet nga: Fatmir 17 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Blej ekran ose TV te prishur por me ekran te mire per LG 42LA640S-za, ose medeli i ekranit LC 420EUN SF F3 ose ekran tjeter 42 qe i pergjigjet

Kontakti +377 44 146 126 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim