Blej 4 goma 175 /70/14

Blihet nga: Nazi 27 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 4 goma 175 /70/14 veq me kan te mira qmimi sipas marveahje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim