Goma te ndryshme 13 deri 20

Blihet nga: Leutrim 22 Sht 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te bdryshme per dimer dhe vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim