Kerkoj Fellne 17"

Blihet nga: Afrim 05 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj keto lloje te fellneve nese ka dikush ne shitje, Jane per model E39 BMW ne madhesi deri ne 17". Tjera modeleve nuk bojn vetem te ketij modeli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim