Kerkoj fellne 15 bbs

Blihet nga: idriz 11 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj Fellne 15. me 4-5 Bulona lloji duhet te jet sikur ne fotografi bbs. Mundeni edhe ne 044773033 me kontaktu Flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim