Kerkoj sinnjalizuesin te branikut per audi 90

Blihet nga: leutrim 05 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Me duhet nje shmigovac I branikut te audis 90 nga ana e majt dmth ka shoferi. Siq shihet dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim