Bager 3-5t me zingjir blej

Blihet nga: bager 16 Gsh 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blej bager 3-6t me zingjir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim