Auto24 Blejm Passat AUDI.A3 A4 A6 GOLF iAutorizuar

Blihet nga: besi 25 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.

Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes

Blejme vetura te rexhistruara dhe te parexhistruara me dogane dhe padoganuara nga viti 2002 deri 2015
Poashtu veturat me RKS nuk duhet te jene te hipotekuara ne banka vije ne konsiderat nese largohen nga hioteka

Viti i prodhimit nuk ka shum rendesi nese ata kan cmime te mira

Vleresojme larte ofertat tuaja por kerkojme cmime te miraa transporti eshte i yni gjindemi ne tere Kosoven

Blerjet behen ne konfidence te plote me cash

Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273
Orari nga ora 9:00 deri 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim