BleJ veturat Pa Dogan RKS Me Defekt ANGLEZE

Blihet nga: BleJ veturat Pa Dogan RKS Me Defekt edhe ANGLEZE 18 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.

Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes

Blejme vetura te rexhistruara dhe te parexhistruara me dogane dhe padoganuara nga viti 2002

Poashtu veturat me RKS nuk duhet te jene te hipotekuara ne banka vije ne konsiderat nese largohen nga hioteka

Viti i prodhimit nuk ka shum rendesi nese ata kan cmime te mira

Vleresojme larte ofertat tuaja por kerkojme cmime te mira transporti eshte i yni gjindemi ne tere Kosoven

Blerjet behen ne konfidence te plote

Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273
Orari nga ora 9:00 deri 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim