BLEJ TE GJITHA VETURAT E AKSIDENTUARA

Blihet nga: Privat 17 Gsh 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Blej vetura te aksidentuara ( Defekt ne Motorr Dhe Menjaq) te cilat nuk jon te rregullta per rrug Bejm Transportin mbrenda teritorit te kosoves Pagesa Behet Cash ose permes bankes vetura duhet te ket dukumente te rregullta. Kontakt nr : (+38649681401) - (+38649544589) - (044788315)
Email Addresa : sedatbegu91@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim