AutoMark Blejm vetura qe nuk perdorni ose defekt

Blihet nga: autovetura 28 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pershendetje:
Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i PERDORNI nese kan qmim te mire ose qe jan te aksidentuara pakk

Vlera qe posdedojne regjistrim dhe te qlajmrume nga viti 1985 deri 98 Qmimi deri 500-1200 Euro
Vlera per veturat qe nukk kan regjistrim qe jan te vjetra qe kan denime i paguajm me se shumti 300-400euro
Vlera per Vitin e prodhimit prej 98 deri 2004 per Volswagen/VW Qmimi deri 1200-2600 edhe per pjes pa Dogan

VETURAT ME QMIM TE TREGUT NUK I MARRUM PARASYSH

KONTAKTO VETEM ,BLEJ VETURA NUK SHES ASGJEDergo oferten Viber +38649 300 273
Vala call 045 528 273
Autovetura@hotmail.com


Transporti eshte i yni gjindemi ne tere vendin .Dergo oferten tuaj ne Viber sms apo Email per veturen qe nuk e perdorni apo keni per te shitur me qmim te arsyshem flm per mikuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim