Bejm veshjet Karrika/ulse per Automjete.

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Miftar.Sejdiu 20 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bejm Punimin Me Lekur dhe Shtof Per Te Gjitha Ulset per Automjete.
PUNIMI BEHET NE MENYR ORGJINALE.
https://www.facebook.com/pages/MS-Veshje-Origjinale-me-Lëkur-dhe-Shtof/442577375919104?ref=aymt_homepage_panel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim