Blej Vetura Pa Dogan RKS Me Defekte T AksidentumE

Blihet nga: AUTOVETURA 25 Dhj 02:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME

GOLF 5-6 Benzin ose dizell
MERCEDES Benzin ose dizel 2003-2012
BMW 530 Benzin ose Dizel 2004-2007
AUDI a6a5 a4 Benzin ose Dizel 2004-2010

Blej Te Gjitha Llojet E Veturave Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj...

Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta

Ose qe jan te Aksidentuara

Vlera Pa Regjistrim Te Jet Afro 250 Me regjistrim 500 700 1000 2500 5000 Nvaret Prej Vetures Euro Max Nese

Jan Ma te Reja i Pagujm Me Mire jo me Qmim qe shkojn me treg dhe Vetem Oferta Serioze i Marr Parasysh

Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt

Nr.KONTAKTUES

IPKO Viber ose Call +38649888028
+37745528273
sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim