Gjitha llojet e veturave bmw audi opel etj

Blihet nga: vetura 09 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Urgjentisht blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme si Bmw audi opel mercedes peugeot renault ford skoda kombi pasat golf gjip honda mazda te gjitha firmat e veturave blejme edhe te aksidentuara blejme edhe me tabela rks ne gjendje te rregull me regjistrim dhe pa regjistrim
Nese doni ta shisni veturen tuaj thirrni ne kete numer 049 165 835 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim