Blej vetura pa dogan dhe te aksidentuara

Blihet nga: visar 16 Qer 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
blej te gjitha llojet e veturave te aksidentuara pa dogan dhe te regjistruara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim