Vetura urgjent gjitha llojet bmw opel vw etj

Blihet nga: Xxxxxx 09 Maj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
BLEJME TE GJITHA LLOJET E veturave me RKS ose pa regjistrim blejme edhe te aksidentume me defekte dhe vetura te cilat jane ne gjendje te mire te interesuarit munden me kontaktu ne kete numer telit 049 165 835 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim