kerkoj magjina

Blihet nga: basatri 13 Shk 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
kerkoj pjes per magjina g3 dhe magjina per brusitjen e stiropolit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim