Matryoshka Doll

Blihet nga: Tili 05 Sht 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Kerkoj kukullen Matroyshka e cila ka shum kukulla dhe hiqen njera prej tjetres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim