Nderroj keto sende me ni sint korg pa 800

Blihet nga: Visar 12 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ipad Air me sim-kartel. 350 vlera
Orë dore SEIKO ´qe mbushet me rreze solare. 220euro
Zinxhir i fytit punim mreteror 60cm i gjat 120euro
Zinxhir i dores punim mnbreteror 55euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim