Haski

Blihet nga: besim 29 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
blej haski qe ti ket syt e kaltert dhe te jet kelysh mund te na kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim