Blej markera dhe qizme per snowboard

Blihet nga: Ilir 19 Gsh 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Qizmet nr 44,44.5 ose 45 dhe markerat duhet tju pershtaten madhesise se kembes.nuk ka rendesi firma e qizmeve apo markerave. Mund te paguaje deri ne 60 euro por nese jane shume te mira me shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim