BLEJ BANES PER NEVOJA PERSONALE

Blihet nga: meha 07 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
KERKOJ BANES PER BLERJE NE MITROVICE OSE SKENDERAJ PER SHFRYETZIM PERSONAL.
BANESA NUK DUHET TE JETE PERDHESE SI DHE JO ME LARTE SE KATI I DYTE.
MADHESIA: IDEAL DO TE ISHTE RRETH 70 METRA KATEROR,DY DHOMA PER FJETJE, ME BALLKON, BANJO DHE TUALETI ME DRITARE.
OFERTAVE SERIOZE DO TI PERGJIGJEM ME SINQERITET, PAGESA MUND TE BEHET MENJEHER OSE SIPAS MARREVESHJES PERMES NOTERIT.
JU LUTEM TE KENI MIREKUPTIM SE VETEM OFERTAT PER PRONEN QE NUK ESHTE E KONTESTUESHME MUND TI MARRE NE KONSIDERAT.
OFERTAT MUND TE DERGOHEN PERMES KENDIT KU SHIHET POSHT "DERGONI E-MAIL" DHE MUNDESISHTE TE DHENAT TE JENE TE PLOTA SI PSH. VENDI SAKTESISHTE SE KU GJINDET BANESA, FOTOGRAFI KU SHIHET BANESA SI NGA MBRENDA ASHTU EDHE NGA JASHTE SI DHE QMIMIN FIKS PER METER KATEROR.
PASIQE PESONALISHT GJENDEM NE MERGIM TE DHENAT PARAPRAKE JANE SHUME ME RENDESI PER HAPIN VENDIMTARE PER NJE CAKTIM TE NJE TERMINI PER MARREVESHJEN EVENTUALE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim