Blej Banes 2dh Fjetje Salon Kuzhin

Blihet nga: Baki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Blej banes tjet dy dhomshe me salon kuzhin banjo shpajz balkan banesa me vyn e gaqme dhe me qen me dukumentacion te rregullt banesen e blej me pare dor.
Prej katit par mas naltu k5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim