Blej Banes ne Mitrovice ndertime te reja

Blihet nga: burim 23 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Blej banes ne Mitrovice, banesa duhet ti ket 2 dhoma gjumi, dhe qmimi te jet i lire , pagesa bahet me pare kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim