KERKOJ URGENT BANES N MITROVICE £90

Blihet nga: Flutra Mustafa 26 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kërkoj URGENT banes me qira ne qender Mitrovice prej dates 01/04/2015 - 11/04/2015

Banesa duhet mi pas 1/2 dhoma fjetes, dhe me mobile, dhe e preferuar me kon afer qender n Mitrovice

Ju lutem me Kontaktoni urgent n email flutra-106@hotmail.com ose n telefon dhe une ju thirr prap,
nese keni banes me qira dhe qe doni me fitu pare per ato dit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim