Kerkoj Banes Per Te Bler

Blihet nga: Ramiz 01 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pershendetje jam nje Bashk Atdhetar punoj dhe jetoj ne Gjermani.
Jam ne kerkim per te bler nje Banes me Marveshje.
Marveshja dote ishte ideale per neve qe banesa te ishte me qmim Max 25,000 Euro.
dhe Banesa te paguhet me 4-5 Here si shembull nese banesa esht 20000, per 4 vite 5000 euro ne vit.pagesa par ne start ne rregullimin e dukumetacionit per posedim te Baneses.
Banesa ti ket 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin dhe ballkan.
ju lutem vete te interesuarit te kontaktojn ju faliminderit per mir kuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim