Kerkoj Banese ne mitrovice -te bunari apo diku n..

Blihet nga: Alija 25 Shk 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Gjindem ne Gjermoni ,dhe kerkoj banese ne mitrovice 80 deri 90 m2 -çmimi 30 deri 35 mijë euro te ket dokumente te rregullt te jete e mire izoluar dhe mos te jete me larte se ne katin e 4. Per pagesa me marrëveshje ben qe te japë kesh 20 mije dhe tjerat me afat per nje vit. Ju lutem te me kontaktoni vetem me ofertë serioze. Banesa te ket 3 dhoma gjumi me banjo .ballkon dhe sallonin e mire dhe te madh .pergjgjem ne oferta serioze.
ju pershendes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim